Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Doğubeyazıt Swinger Escort Aysu

  • Listed: 7 Haziran 2020 00:28
  • Expires: This ad has expired

Description

Savurgan yaşam tarzı ile yakında mali bağış yoluyla gittik. Çok fazla içiyordum olarak işimi kaybettim. Evliliğimiz her iki bankada umutsuz bir durum yatakta kuruldu. Benim bir Teyzem Alabama vefat etti ve tek akrabası kız bana eğer onun küçük bir çiftlik kaldı. Yeni bir başlangıç için bir şans oldu. Alabama bağırsakları izole küçük uzak tarım kasabaya taşındık.
Yol üzerinde bir çok otel, gece uzakta olmak, bütçeleri ulaşmak ve hedeflerine ulaşmak anlamına gelen satışlar düşük ücretli bir iş başardı. Karım, Debbie, yerel tahıl tüccarı bir muhasebeci olarak iş buldu. Şehrin en büyük iş oldu. Normalde ev yatak odası onun taleplerini karşılamak için geç ve yorgun var ya da iş otel geceleri çalışıyordu.
Yaz yaklaşırken bir sutyen giyen durdu ve çok güzel 38C ölçekli firma göğüslerini açtı bu transparan bluz giyen başladı. Fark ettim ama hiç yorumladı. Belki de kocası dikkatini arıyordu? Kıyafetler, kısa etekler ile daha cesur oldu ve kot sıcak pantolon kesti. Eşim kasıtlı dişi varlıkları daha fazla ve daha açıklayıcı oldu.
Birlikte sıkıcı hissesi ile tahıl ambarına almak yardımcı olmak için yerel yüksek okul çocukları bir takım olduğunu mali yılın sonu olduğunu söyledi. Sahibi ve Ryan Peters tarafından yönetilen tahıl ambarı tüm yığılmış ve büyük çok katlı depoda devasa düzenli tepelerde saklı yemi, domuz yemi, tavuk, Mısır, yonca pelet, sığır çantalar yer alıyordu. Debbie Ryan ile Cumartesi günü sayım yıllık hisse senedi denetleyecek ve muhtemelen Cumartesi gecesi içine aday olacağını söyledi.
Cumartesi sabahı hayal gücü, kot sıcak pantolon ve uzun küpeler arsız bir çift için göğüsleri çok küçük gösteri baştankara bir sürü sol ve göbeğine de sırf yular boyun üst bir ipe taktı. Çok sıcak baktı. Düşündüm bir tahıl deposu yer alacak hisse senedi almak için çok sıcak. Ama o benim karımdı dur ve seksi giyiniyor onu bana çevirdi. Belki alanlarında düşündüm bugün küçük horoz mastürbasyon için bir şans olacaktı.
Eve 8:çok karmakarışık görünümlü, onu top ile bütün akşam pervasızca takılmak yanlış göğüsleri kadar 30, meme şişmiş ve gösteren ve geniş memnun Bir sırıtış yüzüne döndü. Şarap kokusu o kadar şarap içmişti söyleyebilirim.
“Günün nasıldı?” Eğer sabit çalışıyorsanız “bak Sen”diye sordum
“Bu akşam özellikle çalışkan ama en keyifli olmamıştı” hakkında her şeyi duymak ister misin? “dedi İstedi gibi bacaklar ayrı duruyor ve çok da iyi yapmış görünüyordu.
“Lütfen bana her şeyi anlat”
Oturma odası, uzun bacaklarını hafifçe bana dönük halde merkezinde durdu. İyi bir sarsıntı beni yular üst görmek onu geriye götürdü o gün onu olayları anlatmaya başladı ve onu büyük göğüsleri verdi.
“Ben de hisse almak düşündüğümüzden daha hızlı gitti ve o Liseli çocuklar büyük bir yardım edildi. Kontrol ettik ve kontrol edildi ve her şey dahil olmak üzere. Ryan gidip lise çocukları ödemek ve onlara yardım edeceğini söylediğinde 5:30 oldu. Onun için çapraz yaprak alıp stok konsolide denetimi ve nerede olduğumu Bodrum depoda beklemek oldu. Kilitleme sesini duydum ve parlak havai ışıkları sadece düşük ışık bırakarak kapalı idi.”
Çok sıcak pantolon kot mini ve izledim uzun parmaklarını geçmedi bu noktada hala üstsüz durmuş iki eliyle onu itti. Sıcak pantolon yavaş ve baştan çıkarıcı aşağı kalçaları üzerine kaydırdı. Karımın kocası özel bir striptiz yapıyordu ve küçük horoz buna göre yanıt veriyor. Dört inç dik durumda sıkışık hissettim ve kapalı yerinde tuzağa düştü ve acilen özgürleştirici ve bakıma ihtiyacı var. Ama arzu ve arzuma rağmen eşimin masalı kesmek gibi bir niyetim yoktu. Sıcak pantolonu yere düştü. Hiçbir külot vardı ve baştan çıkarıcı tüm görkemiyle uzun boylu ve tamamen çıplak duruyordu.
Sürekli loş ışıkta, bu Disney kaleler gibi bakıyor yığılmış tahıl çanta ile oldukça romantik bir ortam yarattı “dedi. Ryan soğutulmuş beyaz şarap ve iki bardak şarap bir şişe ile döndü. Bana şarap ilk bardağım döktü sıcak ve susamıştım.”
“Burada başarılı bir hisse senedi almak ve tüm zor işleri için” dedi. Bir kadeh sarhoş ve bana ikinci bardağımı döktü. Zaten azgın benden daha genç olan yakışıklı patronum ile düşük aydınlatma ile depoda kilitli hissediyordum. O zaman beni öp sana büyük bir teşekkür etmek ödünç vermiş. Dudaklarını sadece birbirimizin kollarına eridi benim dokundu ve derin anal öpücük sonsuza dek sürecek gibiydi. Daha önce hiç böyle öpülmedim.”
“Göğüslerin saydam malzeme ile harika görünüyor. O siyah Alabama lise hisse senedi bir çok erkek bu gece inanılmaz beyaz göğüslerini görünce hatırlayarak kendilerini mastürbasyon olacak emin değilim. Hafta için sütyenini bana transparan bluz büyük hayal kırıklığı olmuştur. Masanın yanından geçmek her zaman zor alıyorum.”
“Onları görebilir miyim?” diye sordu. Şimdi tam olarak tereddüt etmeden ve görmek benim için yular üst düğüm çözerdi benim meme sert memelerimi serbest bıraktı ortaya.”dedim.
“Ona göğüslerini gösterdi mi? “ Sordum.
“Evet, nasıl patronun isteğini geri çevirebilir misin? Ve o parmaklarını bacaklarının arasına düştü gibi Debbie kaçak bir tren gibi gitti hepsi değil.
“Büyük siyah elleri ve kremsi beyaz göğüslerime götürdü ve derimiz arasında renk kontrastı büyük bir dönüş oldu. Elleri seninkinden daha büyüktü ve benim göğüsleri ile oynadı şekilde kaba, manlier oldu.”
“Onları gördüm, ve onları hissettim ama tat acaba?” diye sordu.
Tahıl çanta düşük bir yığın uzan ben bunu, sonra da tıkanık meme ucum iyice kemirmek zorunda şarabı yalamak başladı bol göğsümün üzerinde çalışmasına olanak meme sol tarafımda beyaz şarap soğutulmuş döktü. Sağ meme ucumdan bu tekrarladı. Şimdi bütün lise hissesi takım boşalmak erkek ya da kız fuck hazır ve randy vardı. Siyah kaslı göğsünü ortaya çıkarmak için gömleği çıkarılmış. Şarap ıslak parlak siyah parlaklık yaratarak siyah derisinin üzerinde göğüsleri koştum.
Sıcak kot pantolonumun içine parmaklarını kazdık ve bir tarama çok nemli benim açığa hem sıcak pantolonumu ve tangamı kaldırıldı, şehvet beyaz pislik damlayan vardı. Kemeri de savaştım, onun zip çözerdi. Adrenalin benim ahır benim için ne olduğunu görmek için pompalıyor. Siyah horoz sürükledim. Hala yarı sarkık, bir arabanın radyatör hortumu gibi kalın ve çok cazip gelmişti.”
Şimdi çıplak kocasının önünde duran ve zina davranışları itiraf ederek sadece beni tahrik etmişti ama Debbie yeniden anlatarak uyandırdı çok yeniden elde edildi. Tamamen korunmasız onun önünü açmak, labia şişmiş alevlendi ve amcık sıvı sızmaya iç bacakları aşağı oldu.
“Horoz ile oynadı? Alay korkuyla sordum.
“Evet oynamak için en azından bir şeyler oldu ve yarısı bile yumuşak abanoz horoz gibi iki zavallı beyaz 4 inç dik minicik gibi uzun ve en az üç kat olarak kalın! Amacım böyle büyük bir siyah horoz emmek nasıl bir şey olacağını görmek için. Tam ereksiyon getirmek için heyecan ve kız gücü deneyimi. Horoz bir mil etrafında iki elimi sarmak için mümkün. Yemeye ve wank ve bu canavar siyah penis krem cum squirt izle. Şehvet ve zalim seks hasret benim pislik beni daha iyi var ve hiçbir zaman beni içine siyah, uzun yarak kalın o basıyordu. İnce kısa beyaz horoz oranla büyük oldu. Hayır hiç horoz benim pislik içinde olduğu derin gitti. Uzakta beyaz benim pislik içinde büyük siyah çekiç erkekliğinin her vuruşta orgazm istediğim aşk deliğime her tarafında uzanıyordu. Ve çocuk dayanma gücü vardı. Sadece bu çuval bana lanet, bazen bize bağlı organlarımız üzerinde bazı dökülen şişe şarap her bir yudum vermeyi ve gitti.”
“Bu yüzden seni becermesine izin verdin? Gerçekten sinirliydim ve Debbie haddimi aştım vardı fark etti. Haklı olarak o surat sadece olabilir.
“Siz, o her şeye sahipti:
•Siyah ve güzel, beyaz olan…..;
•Uzun boylu esmer ve yakışıklı olan…..
•Altı paketi var ve bir bira göbeği var;
•Golf takımının kaptanıdır;
•Başarılı bir iş adamı;
•Başkan olarak bir vakfa hizmet;
•Dik olsun 9 inç kalın bir horoz var;
•Dik bazen alır 4 inç cimri bir başparmak-kalın horoz var.
Devam edeyim mi?” diye sordu.
Çapraz almak, onu dışarı atmak ya da sadece yaptığı ve bana söylediği için ona boşanma yapacağımı düşünmüş. Benim için sürpriz değil, kızgın ya da kıskanç olduğumu ama Debbie istediği şeyin bu olduğunu fark etti. Hoşuna gitti ve eğer bir şey çok yakın zamanda perişan seksi karım görünce iyi donatılmış ve yakışıklı siyah bir adam tarafından açık ve tatmin önümde duruyordum.
Debbie sürpriz oldu bana karşı çıplak beline çektim. Beyaz bacakları hala onun cum ile kabuklu olduğunu. Cum sırılsıklam cunt içine parmaklarını daldırma ve dudaklarıma barış sunan bir tür olarak sundu. Temiz yaladı ve sonra cum minyatür beyaz horoz benim delik becerdin batırılmış.
“Ryan cum tadı olabilir mi?” Bol olmalı ve hala çok taze olduğunu sordu. “
Yerde ilişki anlayışı vardı o zaman oldu. Kocası, küçük yetersiz 4 inç beyaz horoz ile güzel genç beyaz karım olacak Maço black patronu tarafından Debbie karşılamak için süper boy horoz ile becerdin olmak için boynuzlu olmuştu.

Listing ID: 9915ee4ccea868b2

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply