Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Sınırsız Escort Feray

  • Listed: 11 Haziran 2020 22:18
  • Expires: This ad has expired

Description

Duşta vücudumu sabunlayan, hafif çınlayan bir ses duyduğumda okul için hazırlanıyordum. Perdenin arkasından gizlice baktı ve kendini rahatlatma tuvalette 260 pound adım ablam oturdu. “Hey Kardeşim. Rahatsız ettiğim için özür dilerim, ama daha fazla Tutamadım.” Gerilme sonra onu gördüm, ve plop plop plop bir haber. Tanrım, gözümün önünde kaka oldu. Bazı garip nedenle, kalbim daha hızlı atmaya başladı, ve 7 inç horoz sert almaya başladı. İleri kıçını silmek için eğildi gibi bakmaya devam ettim, sonra tüylü kedi onu silmek için tuvalet kağıdı başka bir tomar aldı. Durdu ve tuvalete dev kıçını bana bakıyordu kağıdı attı. Onu neredeyse çıplak gördüğüm bizimle beş yıl önce taşındığından beri ilk kez oldu. Sakince büyük ipek külotunu çekti ve ayrılmak döndü. “Teşekkürler Kardeşim. Annem kahvaltı hazır çabuk ol, çünkü sana söylememi istedi.” Hızlı bir şekilde ter yıkadım ve Carol, aklımı kız kardeşi 18 yaşındaki üvey vizyonu almaya çalıştı. Aceleyle kuru, giyindim ve mutfağa girdi. Benim üvey annem ve Carol bana sırtlarını vardı ve ikimiz de külot giyiyor onları görmeye alışmıştı ve t-shirt, bu kıyafeti giymiş. Diane, benim üvey annem 1.63 boyunda ve 280 kilo Carol ile rekabet ediyor inanılmaz büyük seksi bir vücudu vardı. 1.70 boyunda ve 145 kilo olmama rağmen büyük ve güzel kadınlar için Babamın aşkı miras kaldı sanırım.

 

Ben yumuşak sallamayı külotlu onların altları kapalı ve kıçlarına, sırf saten malzeme şeffaf çatlaklar tarafından hipnotize edildi gözlerimi alamıyordum. Zaman hızla geçiyordu, ve otobüse yetişmem gerekti, bu yüzden ağzıma kalan yumurta ittim, her iki yanağından öptü ve onları kapıya doğru gitti. Aynı sınıftaydık Carol ve ben sadece bir ay arayla doğuyor, ama Diane onu işe giderken okula verecekti. Uzun sıkıcı bir gündü ve ben de kaldım, pratik Tartışma için. Eve geldiğimde, Carol zaten oradaydı ve onu külot t koşu bandı üzerinde çalışan ve gömlek. Aldı her adım ile bükülen güzel bir cilt her santimini, ve o muhteşem büyük göğüsleri yukarı ve aşağı gömlek altına atladı şekilde gözlerimi alamıyordum. “Ne Sis verir?” Zorlukla nefes arasında, Yağ ve Domuz yağı Popo son kez çağırıldım ve beni öldürürse kilo vermek için gidiyorum “dedi. Hiç bir tarih olması ve okuldaki tek bakire olmaktan bıktım usandım.” “Özür dilerim Carol. Beni kurtardı, çünkü bu onuru hak etmiyorsun.” Carol koşu bandı kapalı ve istifa etti, tamamen şaşırmış görünüyor. “Şaka yapıyorsun. Siz ve Susan ayrılmadan önce tüm yol gittiğini sanıyordum.” “Hayır, maalesef. İleri en iyi çaba koymak, ama her zaman düz bir bahane, ya da sadece dışarı, Hayır vardı.” “Sert Steve. Aslında ikimiz Erdemli Bakireler falan diye bir kulüp başlamalı sanırım. Zaman benim daha önce de geldiğini hissediyorum.” “Neden?” “Aklı başında kim sallamayı şişman bir kızla sevişmek ister ki?” Sonra kayıtsızca dedi, büyük kadınlar gibi adamlar Çok tereddüt ettim. “ “Evet doğru. Emin kapımı aşağı dövüyorlar. Bir isim.” “Bir de ben. Eğer kardeşim olmasaydın, seni tarih ve yatağa götürmek isterdim.”

 

“Dalga geçiyorsun?” “Hayır Kardeşim. Çok seksi olduğunu düşünüyorum.” Carol yüzünde kocaman bir gülümseme var, o zaman ciddi oldu, düşünce dudağını ısırıyor. “Steve biliyorsun…gerçekten kardeş değiliz. Eğer kan kardeşim olsaydın, ama sanki iyi oldu gibi, sadece çok iyi arkadaşız seni seviyorum.” “Evet, bu mantıklı. Yani ne demek istiyorsun?” “Şey, sadece; beni çekici buluyorsun beri ve çok seksi olduğunu düşünüyorum, ve gerçekten başka bir seçenek yok, belki biz, bilirsin, sarılma ve öpüşme falan düşünüyordum.” Şehvetli güzel üvey kardeşim tutma düşüncesi beni bir anlık ereksiyon verdi ve dedi ki, “sarılma ve öpüşme hiçbir şey zarar vermez sanırım sakin görünmeye çalıştım. Um, yatak odası, biri gitmek ister misin?” “Odamı kullanın bakalım. Siz erkekler pasaklı ve senin yerine bir enkaz.” Seksi eşek onu ezdim ve güldü yol onu söylüyorum. Sallandı ve o merdivenlerden yukarı odasına bükülen ve büyük kalçaları gözlerimi alamadım. İkimiz de birbirimize bakıp dururken ikimiz de girdi, kapıyı kapattı, biraz gergin görünüyorsun. “Şişman vücudum iyi olduğunu söylediğinde bana doğruyu mu söylüyorsun?” “Güzel Kardeşim bence. Vücudum seksi olduğunu söylediğinde dürüst müsün?” “Gerçek Kardeşim konuşurum.” “Peki o zaman, yapılacak en iyi şey, hemen sıyırma ve sadece birbirlerinin vücut alışmaya atlamak sanırım.” “Bana iyi bir plan gibi geliyor.” – Tüm giysilerimizi, sonra yavaş yavaş birbirlerine doğru kollarını açarak taşındı kaldırıldı biz ikimiz göz temasından kaçındı. Ben ovuşturdu ve onu geri aşağı yukarı ve et tabakaları masajını olarak sadece büyük midesine benimkine bastırdı gibi kollarımı büyük bedenini öbür ucunda olabilir, ama yumuşak tenine inanılmaz hissettim. “Tenin çok yumuşak ve sıcak Carol hissediyor. Eğer daha düşük hareket edersem sorun olmaz mı?” “Evet, sorun değil.” Alt yani duş hayran kaldım dev eşek ellerimi taşındı ve inanılmaz kıçını ikiz küreler dokundu. Hafifçe kıçını çatlak okşadım ve yumuşak, lezzetli hamur olsaydı yumuşak eti yoğrulur. “Carol, neşeni kaçırmak istemem ama gerçekten gitmeliyim.” “Bu harika! Hep işiyor sırada bir adam elinde fantezisini kurdum. Hadi.” Neredeyse tuvalete koridorda beni sürükledi, sonra da arkasında durdu ve tuvalette karşılaştığım gibi koca sikimi tuttu. Biraz garip hissettim, ama bir buçuk dakika kadar sürdü, sürekli sarı akışı serbest bırakmak için mümkün oldu. Carol sıkı bir kavrayışa düzenlenen ve idrar tuvalete boş izledim ve kesinlikle hayran oldu. Bitirdikten sonra, bir profesyonel gibi aşırı salladı gitti, ardından yatak odasına geri döndük.

 

Boşalmak için gidiyorum. Evet…Evet! Oh daha hızlı!” Etli bacakları beni etrafında neredeyse kaburgalarımı kırma atıldı seksi vücudunu yatakta ortalığı dağıttı. Götümü sikmeye devam ederken beni bitirdi o derin benim pislik içine bir parmak takılı olduğunda, artık dayanamaz ve onu kedi içine büyük bir yük spurted ben. Dick yaladı ve öptü gibi 145 kilo benim tüm desteklemiş onun içinde, soğuma ile yattım. Yavaşça yuvarlandı ve sadece gülümsedi onu iptal ettim, sadece bana vermiş ne sevgili kardeşime sevgi ve duygu. ‘O muhteşem şarkısı. Artık Erdemli Bakireler için geçerli sanırım.” “Bu konuda haklısın. Bir kez bir gün okuldan sonra buluştuk ve Pozisyonlar Mükemmelleştirmek adlı yeni bir grup başlatmak diyorum.” “Sadece Sis düşünce tarzını seviyorum.”

Listing ID: 1265ee4ccf2e13d2

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply