Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Oral Yapan Escort Jale

  • Listed: 6 Haziran 2020 00:28
  • Expires: This ad has expired

Description

İlk olarak, itiraf edeyim. Ben olgun bir adamım, ama daha gençtim ve bir korse giyiyor ve üstüne bir adam kahrolası muhteşem olgun dolgun bir bayan gördüm beri, Evet, güzel kıllı amcık gerekirdi hayır açık kasık kemeri ve iç çamaşırı giymiş büyük sarkık memeler, dolgun ve olgun kadınlar için bir Fetiş savundum.

 

Eğer ben iddia olan iki gün bir hafta için ona yardım edebilir miyim diye sordu yarı emekli olduğumu söylüyorlar, olgun kadınlar için moda ve ayakkabı dükkanı sahibi bir arkadaşım, bunu öğrendiğinde?
Hiç deneyimim olduğunu söyledim.
‘Evet, Ken, nasıl satacağını biliyor musun ayakkabıları ve giysileri farklı değildir, ve kadın giysileri ne büyük bir anlam var. Tüm yapmanız gereken onlara yardım ve kişisel vurgu ile kişisel bir hizmet’…’gibi daha olgun müşterilerimiz gibi uydurma yardımcı olur.

 

İlgimi çekti. Diğer türlü olanları hepimiz iyi hizmeti kişisel mi?
‘Hadi, Ken’, Heather dedi ki: “siz nasıl böyle pahalı eski moda şovu canlı kalır sanıyorsun. Tüm uzman Ürünlerimiz özellikle vurgulayarak ve eski bizim ‘bayanlar’ bak yapma ve seksi hissetmek için tasarlanmış olduğunu fark etmiş olmalısınız. Kısacası olgun bayanlar güvenle yaşadığı gizli ve özel bir çıkış sunuyoruz ve memnun — onlar düz, şık, etkileyici giysiler ve iç çamaşırları satın almak. Ayrıca servisimiz cinsel fantezilerini bunu yaparken yerine içerir.

 

Çarşamba sabah aşağıdaki başlardım katılmıyorum olduğumu ve kim olduğunu doğruladı. Ara sırasında hayal gücüm acayip hızlandı, hafif düpedüz iğrenç değişen senaryolar her türlü düşünüyor. Zaman eğer işareti kapalı ya da doğru yolu olsaydım söylerdim!

 

Çarşamba sabahı gel Heather görülecektir hazır boş bir dükkana girdim.
Devam bölümleri işaret etti deposu tur.
Gördüğünüz gibi örnek olarak saf naylon açık kasık pijama dipleri bir çift alıkoymuş gibi, geliştirmek için öğeleri sunmak, göstermek-off,. Hanımların çoğu balık etli olarak da kuşaklar her türlü sırf görmek gossamer ile – bir tür-tüm uzmanım. Ama her durumda sadece yüksek kesim açık bir kasık vardır. Şov yapmayı seviyorlar gibi görünüyor’olarak bayanlar tercih.
“Ken, bayanlar bizim ‘görülecek. Bu yüzden ölçüm yaparken soruyorlar, zevk içeren bir ipucu ya da gösteriş’ne zaman bir hayran ‘kişisel bakış açısı’ sağlamak için güçlü olmak eminiz esastır.
Horoz çıkıntı bakarken, Heather ekledi “Bu senin için sorun olacak”görüyorum.

 

Turumuzun diğer bölümü dahil: ayakkabı, elbise, etek vb ve daha sonra uydurma ve güzellik merkezi ‘diyerek gizli bir işaret fark ettim.
Kapı açılış aynası havalı masaj türü bir masa bir kaç sandalye ve küçük bir kanepe …ve bir sürü gördüm.
Herhangi bir şekilde tercih ediyorlar ‘ya da yöntemi ne istiyorlar ücretsizdir Heather etrafa eğer işini iyi yapmış olsanız’eklendi ve bayanlar daha fazla yardım talep bu.

Listing ID: 1075ee4cce8b065a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply