Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Ateşli Escort Hande

  • Listed: 31 Mayıs 2020 08:08
  • Expires: This ad has expired

Description

Kısa bir süre uzaklaşmak istedi ve bir kıyafeti kendisi çıkardı, ama hemen beni öpmeye devam etti. Göğüsleri ovuşturdu ve benim ovdu. Birlikte dudakların saat gibi görünüyordu sonra, ayrıldık. Sadece birbirimizin gözlerinin içine baktık. Duygularımı ayrılmıştı. Korkmuş ve gergindim, ama aynı zamanda heyecanlı ve heyecanlı. Benim kedi daha önce olduğundan daha çok yağış oldu.

 

Onun adı Lilly oldu. Aynı yaştaydık ve hiç ergenliğe girdiğimizden beri, vücudu ile hayran oldum. Ona hiç söylemedim, tabii ki, en azından o gün önce. Lilly muhteşem oldu; muhtemelen lisede ve beni çıldırtırdı en güzel kızdı. ; İnanılmaz, ışık-kahverengi tan, çekici kahverengi gözlerin; ipeksi, kahverengi, omuz-uzunluğu saç; parlak beyaz dişler; güzel bir popo; ve mükemmel bir model figür gibi mükemmel şekilli göğüsler övünen kız. Onunla arkadaş olmak için kendimi şanslı kabul ediyorum.

 

Hiç çekici olmadığımı söylemek istemiyorum. Orta büyüklükte göğüsleri gurur olan güzel bir şekil ile sevimli sarışın kendime, kabul ediyorum. Ama Lilly beni büyüledi. Cildi pürüzsüz ve kusursuzdu. Bazen kıskanıyorum, ve diğer zamanlarda, şehvetli de yaptı. Kıvırmak bana yapılan her zaman olsa bir heteroseksüel olmayı vardı, ama Lilly hakkında bir şey vardı. Kendi kendime bu gece oynarken, sık sık Lilly düşündüm ve güzel çıplak vücudu nasıl olacağını hayal etti.

 

Büyükannem ziyaret ederken, her zaman kendime ait bir odam vardı. Benim laptop olan Lilly ile projemizi tartıştık ile dahili web kamerası vardı. Tartışma normaldi; bir saat sonra Lilly akşam yemeği için annesi tarafından çağrıldı. Lilly geri döneceğini söyledi, ve daha sonra konuşmamızı bitirmek, bu yüzden Lilly onu monitör kapalı yapabileceğimizi söyledi. İkimizde bilgisayarlarımıza dönüyor olduğumuzu farz çünkü biz de web kamerası gitti. Açıklama için, Lilly’nin masaüstü bilgisayar kapatılmış. O ekranda ne olduğunu göremedi, ama yeniden bağlantı kurmak zorunda zaman ve güçlük kaydetmek için web kamerası bıraktı.

 

Yirmi dakika sonra, ancak, Lilly dükkana annesiyle gittiğini ve sabah projeyi tartışmak bitirebiliriz söyleyerek bana bir mesaj gönderdi. Kabul ettim, ama henüz geri döneceğini düşündüm ve konuşurduk çünkü sohbet web yakın değildim.

 

Ses hala Lilly’nin kamerası vardı, bu yüzden onun dönüşünü duymak mümkün oldu. Yatak odasının ışıkları döndü ve yatağın üzerine çantasını koydu. Bilgisayara konuş benimle gelmesini bekliyordum. Ancak, yatakta telefonuna bakarak kaç dakika oturdu. Neredeyse hala bilgisayarda olduğumu söyle ona mesaj attım, ama bekledim. Lilly’nin web kamerası doğrudan ofis koltuğu ona doğrultmuştu, ama sandalyenin yanına döndü beri, yatağının temiz bir görünümü vardı.

  

452 total views, 1 today

  

Listing ID: 3435ed4230545471

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply