Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Patnos Sakso Çeken Escort Selda

  • Listed: 17 Haziran 2020 22:18

Description

Marie eğildi boyunca burada Ray Udell masasına gelen KIS KIS gülmeye kesin ses verebilir odasından mavi baskı dosya dolabının alt çekmecesini açıp!!! Üzerinde çalıştığı yenileme projesi için gerekli çizimleri kümesi kaldırmak için mücadele etti, ama gözyaşları içinde oluşmuş fikrini işe onu, ama acımasız bazı insanlar hiç sebepsiz yere nasıl olabileceğini değildi!!! Ray ben doğuştan kötü bir insan olmadığını biliyordu, ama hiç bir zaman kendi yolumdan boyutu onunla dalga gitti sanki bir şans vardı!!! Hiç büyüme ile, ve son olarak sadece havlu atmış üniversiteden mezun olduktan sonra bir süre sayılmaz gitmesine izin verdiğin bir meydan Savaşı olmuştu küçük bir kız olduğundan beri, kilosunu mevcut iki yüz yetmiş lira de stabilize etmek için izin vardı!!! Sokakta insanlar ona ikinci bir şans keser o kadar kilolu değildi, ama kesinlikle normal bir insan taşıyacak ne üst kenarlarda oldu!!! Eğer doğruyu söylemek gerekirse, onun kalbini kırma iken her neyse, nedense Ray boyutu onu alay ikisi de zevk sadece küçük bir oyun olduğunu düşünmüş!!!

Hiç bir kanıt yoktu. istediği son şey, bir bela olarak görülmesi lazım Marie sürekli taciz ile birkaç kez koymak ve önümüzdeki birkaç hafta için büyük pislik açmak için cazip, ama bunu düşündükten sonra karar verdi!!! Nihayet keçi onu, ancak, Ray maskaralıkları onun iş arkadaşı dahil görünüyordu fark ettiğinde, ve hissediyordu süre neredeyse tek tek ona tahammül küçümsenmiş ve çalışmak zorundaydı insan grupları tarafından alay ediliyordu, çok şeyler yapılması gerektiğine karar verdi, ama henüz bunu fark etmemişti o zaman çok farklı bir şekilde olduğunu olabilir miydi!!! Geceleri eve git ve tam anlamıyla gün hafta içine nihayet bir plan formüle döndü o kadar acımasız başka bir insan başka bir acı daha özel bir nedeni olabilir hakkında, ama düşünüyorum da uyuyana dek ağlardı!!!

Pazartesi günü geç saatlerde bir öğleden sonraydı ve Marie geç firmasını Ara ve işçi salonunda kahve içmeye karar verdiğinde, teklif üzerinde yeni bir bina bazı çizimler üzerinde çalışıyordu!!! Sonra da geç saatlere olan Ray, koridorun ucunda tedarik odasına girerek casusluk gözünün ucuyla oldu!!! Bu şansı vardı, bir ay boyunca bu anı planlama olmuştu ve artık zamanı gelmişti!!! Kahve molasını iptal, mağaza oda kimsenin kapıyı açtı ve içeri süzüldü, onun arkasındaki kolu kilitleme izliyordu yaptıktan sonra yola çıktı ve!!! Ray arkasında, ve ikinci başının dertte olduğunu biliyordu yüzünde korkunç bakışı gördü gelmişti kim olduğunu görmek için etrafında döndü!!! “Ne istiyorsun,” küçük odanın arka duvara tosladı kadar geriye doğru hareket ederken endişeyle sordu, “beni burada tutamazsın, seni ihbar ederim!” Yavaş yavaş ona doğru hareket, “hiç bir şey yapmadım ama karşılığında bende size sürekli çocuk bok, eh, artık buna bir son değil, beni anla! mı? öyle ise “Ray, sen bir pisliksin,” tükürdü!”

Seks ondan süzülüyor aroması çok güçlü ve sarhoş edici ve ona karşı irade onun soldu, aslında sert onu pislik içine kendi iradesiyle yüzünü sıkarken o dakika sadece bir konuda her an mücadele azaldı geçti!!! “Bir kenara onu külot çekti Ohhhhhhh yessssssss,” demiş ve koca hairpie onun dilini gömülü, “bu küçük oğlum, berbat bir anne kedi ve klitoris lanet ona!!!” Bunu bütün yaşamı boyunca, açık ve dolgunlaştırıcı tarafından henüz bu dünya ne hale geldi olmak hatırlayamadı olduğu fikrini ısınmış onu kedi üzerinde canı sıkılan o kadar kontrolden çıkmıştı ve onu gelmemişti!!! Perhiz ay neden cinsel gerginlik onun içinde birikip gibi, bacaklarını hafifçe onun içine rayları üzerinde durmuş bir araba isabet bir yük treni gibi çarptı amcık kırma boyutlarında bir orgazm gibi büküldü, tam anlamıyla bir teslimiyet onun önünü öğütme!!! Tüm bu zaman Ray hala gözleri hala yüzünü aşırı amcık suyu sildi camsı, olayların sıra ve hayrete arz odasında yerde iken geri inledi, “T ofis malzemeleri sayısız içeren raf ünitesi içine düştükten sonra inanılmaz bir şey, sooooooo hala inanamıyorum zor geldim,” ve itaat edinceye kadar hakim olan büyük kadına odaklanmış çalıştı!!!

Ayağa kalktı çok titrek bacakları üzerinde, ve kaçış yapmak onun için kolay olurdu iken, Marie doğru yürüdü ve usulca yanağından öptükten sonra dedi ki: “ben çok utanıyorum, ve bir şey olursa bunu telafi etmek için iyi bir şey sorabilir miyim sana yaşattığım sorunlar için özür dilerim, benim hatamdı, ve söyleyebileceğim!!! Sadece vahşice tatmin edici bir orgazm ile gitmiş olsa bile, onu kedi sert bir yüreklilik ile dolu, bu yüzden bir kelime olarak çok olmadan için sabırsızlanan, Marie ona sırtını döndü ve bacaklarını geniş yanlara açılmış bir duvara yaslandı, onu tüylü kedi geniş açık ve mevcut bir arka saldırı için terk külotunu adım sonra!!! Sağlam bacaklarının arasında ve aşağı eğilerek ve kıçı üzerinde küçük öpücükler yüzlerce ekimden sonra onun yerini almış gibi yüzünü geçmişti ki küçük bir gülümseme geniş bir sırıtış dönüştü, kaya gibi sert dikmek çıkardı ve onu kedi içine vahşi terk ile sürdü, neredeyse dizlerinin götürüyor!!!

Bir kız arkadaşı vardı rağmen, Ray horoz bu büyük boy siren için şehvet ile yanıyordu, ve merhametsizce uzak dangalak yeryüzünde sıcak sürtük Marie koca götlü olduğunu ne kabul etmemişti nasıl merak etti drooling ona verdi ve onun parçası için, elde Ray kalın tahrik olmasına iyi bir sabit Sikiş yeryüzündeki cennet için bir sonraki en iyi şey oldu!!! Her iki orgazm ekspresi’ne bindiler onlar cinsel organlarını ele geçirdi ve her iki kabuk şok ve yere hala sıkıca Marie kedi yıpranmış panted Ray dick ile dağınık bir yığın kayması gibi hayrete bırakmış inanılmaz bir cum kayaların içine çarptı gibi Marie Ray Bindirmeler zamanlama başladı, ve yakında onun da hafif bir itme ile buluşuyordu, ve sevgili hayatı için tuttular!!!

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply