Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Doğubeyazıt Genç Escort Hale

  • Listed: 15 Haziran 2020 22:18

Description

Kocasının önünde sevişmek isteyen bir kadın arıyorum net yerleştirilen reklam bir cevap alınca şaşırdım. 35 ile 50 yaş arası bir kadınla istendi, ağırlık ve rahatsızlık vermiyor vardı.

Cevap Londra’da bir otelde buluşmak isteyen kısaydı, Londra vb ziyaret ettiğimde söylemiştim. ve buluşma oldu.

Hemen onu barda otururken gördüm otelin barına girdiğimde, diz boyu etek olacağını söyledi gibi saçı aşağıda beyaz bluz ve bir sürü makyaj giyinmişti. Ağırlık olarak istenen ve yaklaşık 50 yaşlarında, göğüsleri büyük bir çifti ve her iki tarafta bar taburesi üzerinde asılı bir eşek gibi şeylerle vardı.

İki kadeh iyi gidiyor, daha yakın bana karşı dizlerinin fırçalama ve deli gibi flört taşınmıştı bana nerede ve Amelia sonra. Tamamen kocası görmezden geliyorduk ve o konuşmada zaten katılmak ister gibiydi. Konuşma seks döndü ve daha fazla ve daha samimi olduk, komik seks hikayeleri, Amelia şimdi çok rahat ve bölünme ondan gözlerimi Tutamadım. Bacağını üzerine elime geçince hiçbir şey söylemedi ama yine de yaklaştı.

Simdiye müzik ve insanlar geliyor ve gidiyor ile doluydu. Onu çorap üstleri ulaşıncaya kadar bacaklarının arasına elimi hareket almayı başardım ve onları yukarıdaki eti dokundu. Bu benim için her zaman çalışır ve sikimi pantolonuma zor oldu. Ona daha yakın eğildi ve o göğüsleri görmek istiyorum, beni deli ediyorlar. “dedi. Yüksek sesle güldü ve tek seferde içkisini bitirdi, ayağa kalktı ve nerede terk etti.

Bir kanepe ve bir yatak ile güzel ve büyük olan ikinci kattaki otel odalarına ikisini de takip ettim. Bir defa daha içki için kocası söyledi ve bana dönerek içeri dedi Evan göğüslerim deli çok daha iyi bir yere bırakarak bluzunu açtı büyük göğüsleri tutmak için güçlendirilmiş görünen eski tarz sütyen giymişti ile dışarı” ve olduğunu söyledi. Etrafında ulaştı ve göğüsleri dışarı bel grubu, puro izmaritleri gibi ve karanlık etraflarındaki kocaman olmuş jant nerede meme uçları aşağıya düştü ve açıldı.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply