Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Vip Escort Bayan Handan

  • Listed: 29 Mayıs 2020 08:20
  • Expires: This ad has expired

Description

Cinsel hakim olmayı seviyorum, ve en fazla itaat benim kim kullanır çok güzel genç bir bayanla evlendim. Cinsel tahrik olduğumda onun için yapmayacağım hiçbir şey olmadığını biliyor. Genellikle cumming olmadan bir kaç gün önce beni daha çok tahrik ve itaatkar olacağım bilerek yapıyor. Geçen gece eve geldim ve kısa saten bir elbise giyen kanepede yatarken buldum. Onu görür görmez hemen bir ereksiyon geliştirdim, böylece arzularının kölesi olma. Ellerimin ve dizlerimin üzerine bana söyledi ve yanına sürünmemi emretti. Sonra yüzüme ayağını kaldırdı ve Yalamak benim ayak köle ‘dedi.’ Tüm yüzüme sürdü gibi mutlu ayağını yaladım. Sonra çekip ayağıyla yüzümü itti ve beni dize söyleyerek, ‘üniformanı Giy, G saten attı ve bana banyo köle çizmek git!’ Cevap verdim: “Evet Efendim.’ Ve G string değiştirmek için-ve banyosunu hazırlamak banyoya gitti.

 

Banyoya girdi banyosunu hazırladı bitirdim ve ellerim ve dizlerim üzerinde küvette almak için bana söyler söylemez. G-string kaldırmak için başladım, ama onu terk etmemi söyledi. Ellerimin ve dizlerimin üzerine aldım ve güzel çıplak vücut onu ortaya çıkarmak için onu bornoz çıkardı. Gözümün önünde küvete oturdu ve dedi ki, ‘su altında başını Sopa ve kedi kölem ye!’ Bacaklarının arasına kafamı soktum ve uzak sıçramaları başladı. Bir nefes almak için yukarı çıktım zaman, üçe kadar say ve sonra karnını içine geri kafamı bastıracağını söyledi.

 

Bu yorgun olduğunda bütün vücudu yıkamak istedi. Bitirdiğimde, küvetten dışarı attı kendini, kendini kurut ve benimle kurulamak için ıslak havlu attı. ‘G-string giymeyi sevdiğini biliyorum.’ Dedi. Bu yüzden köle üzerinde tutmak, ve kapalı kurutma bitince yatak odasına git.’

 

‘Kalk, köle!’ Emretti. Güçlükle ayağa kalktım ve dolaba doğru beni itti. Kapıda bir ayna ile yatak odamızda Giyinme odası var. Dolaba doğru ayaklarımda bağ izin gibi hızlı bir şekilde topallayarak ben. Kapı ve içeride oturmak için bana işaret etti o da bir sandalye vardı açtı. Bir zamanlar oturuyordum, güvenli bir şekilde sandalyeye iple bağladı o. Eğildi ve elinde benim rock sert horoz yakaladı ve dedi ki: “ben dönene kadar ses çıkarma. Anlıyor musun?’ Kafamı başımı salladım. Dolaptan girdi ve arkasından kapıyı kapattı. Dolabın karanlık içinde değil, bir sonraki ne olduğunu bilmek zor bir penisle oturup kaldım.

 

Dolabın dışında bir şey duydum önce karanlıkta en az yarım saat oturdum. Yatak odası ışık anahtarı tıklatın duydum ve yatak odasında ışıklar yandığı zaman yatak odasına dolabın içinden görebiliyordum gerçeğiyle irkildim. Karım orada olduğunu aynası yerine dolap kapısını tek yönlü bir ayna yerleştirmişti. Oturuyordum ve kimse görmeden tüm yatak görebiliyordum. Eşim daha önce hiç görmediğim genç bir adam tarafından takip yatak odasına girdiğinde, neredeyse ölüyordum. Hala daha önce vardı iç çamaşırı giyiyordu, ama tamamen çıplaktı. Olmak yirmili yaşlarında görünüyordu ve muhtemelen yerel bir üniversite öğrencisi.

 

Yatağın üzerine onu takip ediyor gibi onun elleri vardı. Yakında bu adamı mest inledi onlar gibi arkasından bir intikam ile karıma çakıyormuş. Kıskanç olacağını düşündüm, ama bunun yerine son derece tahrik olmuştum. Daha karım zevk, daha tahrik edici benim için. Benim horoz acıyor çok zordu. Misyoner pozisyonunu değiştirmek için kısa bir süre durakladı ve karım ki, ‘iyi kocam yakında evde olacak, çünkü acele duymuştum.’ Bu adamı daha fazla teşvik edilmeye ihtiyacı yoktu. İnanamayacağın şekilde pompalamaya başladı. Karım inlemeye ve pompalama devam ederken orgazm titreyerek başladı. Sonra kıçını etrafında ulaştı ve tırnaklarıyla onun topları gıdıkladı. Karımın amcık içine bir yük pompalanır o onu aldı, oldu.

Listing ID: 4145ed42310668dd

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply