Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Ten çoraplı escort Yasemin

  • Listed: 9 Mayıs 2020 21:45

Description

Bir erkeğin bir kadınla samimi bir ilişki içinde olma arzusu olsa da, sürekli olarak kullanılamayan kadınlarla sonuçlanabilir. Böyle bir kadın ile birlikte, hayatının bu bölgesinin büyük bir hayal kırıklığı yaşamasına neden olduğunu deneyimleyebilir.

Eğer hayatına tekrar bakarsa, bunun birkaç yıldır neler olduğunu ya da onlarca yıldır neler olabileceğini görebilir. Ne kadar uzun sürerse sürsün, hayatının bu bölgesinin uzun zaman önce değişmesini isteyebilir.

Sahte izlenim

Bu kadınlarla ilk tanıştığında, sonunda samimi bir ilişkiye hazır olan birini bulduğunu düşünmüş olabilir. Sanki bu ışıklar sadece ayna görüntüsüdür diye bulması için ışıklar yeşil yanıyormuş gibi olurdu.

Nihayetuç olarak, kendisine zor bir zaman vermiş olabilir ve tekrar nasıl tamamen vaftiz edildiğini anlamakta zorlanmış olabilir. Bu noktada, birlikte olduğu kadını suçlayabilir ve zamanını boşa harcayan başka bir kadın olarak görebilirdi.

Kafalangıçta

Bu kadınlarla tanışmanın nasıl bir şey olduğunu düşünecek olsaydı, ne kadar ilgilendiklerini düşünebilirdi. En başından beri ona çok ilgi gösterirlerdi.

Onunla düzenli olarak vakit geçirmekten mutlu olmanın yanı sıra, onlar da çok sevgi dolu olabilirler. Göze çarpan bir şey de, cinsel yaşamlarının nasıl olduğu, bu çok tatmin edici bir şeydi.

İki uç

Bir benzetmeyi kullanmak için, bir noktada Alanra çölündeyken, diğer tarafta Şimal Kutbu’ndaydılar. Bir iklimden diğerine geçmek onların başa çıkması zor olurdu.

Her zaman daha kademeli bir şekilde olduğu zamanlar kadar hızlı olmayabilir. Bu, neler olup bittiğini fark etmelerinin biraz zaman alması anlamına gelmiş olabilir.

Sorun

Yani, kadın onları haftada birkaç kez görmek için zaman bulmuş olabilir ve daha sonra zaman geçtikçe bu değişmeye başladı. Zaman geçtikçe ve işler daha ciddi hale geldikçe, nadiren özgür olduğunu fark etmiş olabilir.

Buna ek olarak, zamanla cinsiyete olan ilgisini neredeyse kaybetmiş olabilir. O zaman sıcak ve ulaşılabilir olmaktan, soğuk ve erişilemez olmaktan çıkardı.

Açık bir işaret

Bununla birlikte, netleşebilecek olan şey, bir kadının başlangıçta güçlü olması, mutlaka mevcut olduğu anlamına gelmemesidir. Aslında, bu onun mevcut olmadığının açık bir işareti olabilir.

Bir kadın gerçekten yakın bir ilişkiye sahip olsaydı, büyük olasılıkla bir erkek tanımak için zaman ayırırdı. Açık bir kalple, sadece birisinin hayatına girmesini istemezdi.

Büyük bir fark

Hemen güçlenmesi ve kalbinin kapalı olduğunu en kısa sürede seks yapmaya açık olması için. Çıplak olmak bir şeydir, ama birisinin gerçek benliğini ortaya çıkarması başka bir şeydir.

Yine de, bunu fark etmesini zorlaştıran şey, olup bitenlere yakalanmış olması. O zaman duyguları her yerde olurdu ve net düşünmesini zorlaştırırdı.

Neler oluyor?

Böyle bir adam, kadınların tam olarak böyle olduğunu düşünebilir – buradaki dezavantaj, bunun yapabileceği fazla bir şey olmadığı anlamına gelecektir. Yaşamının bu bölgesi tamamen elinden çıkacak.

Burada göz ardı edilemeyecek olan, ortaya çıkmaya devam eden kişi olması, yani olanlarda rol oynadığı anlamına gelir. Eğer kendi içinde derine inerse, böyle kadınlarla sonuçlanmaya devam etmesinin nedeninin duygusal olarak kullanılamamasından kaynaklanıyor olabilir.

İki seviye

Şuurli olarak erişilemeyen bir kadın bulma arzusu olacaktır, ancak bilinçsiz olarak bir kadına çok yakın olmak istemeyecektir. Daha sonra çektiği kadınlar, içinde daha derin bir düzeyde neler olup bittiğini yansıtacaktır.

Bunu görememesinin nedeni, yıllar boyunca oluşturduğu savunma olabilir; bu savunmalar duygularını kontrol altında tutacak. Bu savunmalar kaldırıldıysa, yakında hayatı neden bu şekilde deneyimlediğini fark edebilir.

Arka dönüş yolu

İlk yıllarda, anne yanına gelmiş ve bu süreçte boğulmuş olabilir. Bu onu rahatsız hissettirecekti, ama bu konuda hiçbir şey yapamadı.

Hissal kapanma muhtemelen bu acıyla başa çıkmanın tek yolu olurdu. Bu onun duygusal benliği ile temasını yitirmesine neden olacaktı, ama bu küçük bir bedel olurdu.

farkında olma

Varlığının özünde, bir kadına duygusal olarak yakın olmak, kendisini kaybetmesine – imha edilmesine neden olacak bir şey olarak görülecektir. Şuurli zihni, yaşamı bu şekilde deneyimlemede büyük bir öfke ve hayal kırıklığı yaşayacaktır, ancak bilinçsiz zihninde kendini güvende hissedecek olan bu olacaktır.

Bir erkek bununla ilişki kurabiliyorsa ve bu yaşam alanını değiştirmek istiyorsa, dış destek için ulaşması gerekebilir. Bir terapist veya şifacı yardımıyla, iç yaraları üzerinde çalışabilecektir.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply