Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Sınır Tanımayan Escort Kübra

  • Listed: 6 Haziran 2020 00:28
  • Expires: This ad has expired

Description

20’li yaşlarda bir Donanma subayı yaşındayken başladı. Güney Doğu Asya’da bir kaç ay olmuştu ve Noel’de 2 hafta evdeydi.
Ailemin her bir parti için 3 gece evime gidiyorum ben gittim boyunca arkadaşlık için barlarında daha iyi oldu. Bir han olur friendsplace biri oldu ve çok güzel vakit geçiriyor ziyafet odadaydık. Kız kardeşim işten biliyordu onun Christy bir arkadaşım tanıştırdı ve güzel ve çok rahat oldu. Gece bir gitti 20 yıl benden ve oldukça yaşlı dul bir kadındı ama çok iyi inşa edilmiş olduğunu öğrendim ve sahilde her sabah koşarak formda vücudunu tuttu. İçecek başa çıkabileceğinden daha vardı ve ev sahibi eve götürebilir o kadar rahat onun için bir oda teklif etti. Teklifi onları aldı ve odasına kadar ona eşlik etmemi istiyor. Yolda öpüşme ve beni sinir oldukça sevecen aldı. Oda lazım olur ve ben de iyi geceler dedim ve arka tarafa gittim ne düşüneceğinden korktu gibi ama beni içeri almadı. Geldi geri döndüğümde bakar ve fısıltılar var ve ne olduğunu sordu ve sadece hiç bir sorun yoktu ve o kadar iyi değildi dedim.
Bu yüzden ertesi sabah sahile eğer Christy ona yaklaşıyorum çalışır halde görmek çabaya değer ve ben görmek için sörf deneyeceğim. İlk başta beni tanımıyor ama gözleri bir anda açıldı odasına bıraktım onu söylediğimde yüzü kıpkırmızı oldu. Çok içme ve baş belası olduğu için özür dilemeye çalıştı ama tamam olduğunu ve odasına yürüyüş zevk aldım onu ikna ettim. Birbirlerini öpmeye ve dokunmadan bizi unutma etmedi ve karşı karşıya daha kırmızı oldu.
Onunla biraz sohbet ettik ve eve 14 çocuk, 2 çocuk 12 ve bir kız olduğunu duydum, ilk kez çocukları alışveriş alması gerektiğini söyledi.
Bu düşünür sonu oldu ama eğer çocukların büyük ebeveynleri ile yemeğe gelmek ister miyim diye sordu düşündüm. Bu konuda yaklaşık 1 saniye düşündüm ve “evet” dedi.
Planlı ve partide çok kısa bir gömlek ile bir çok bununla şanslı olabilirim üst kutluyor, çok yanılmışım, içecek bir akşam yemeği ve bir küçük vardı ama kısa 9’a kadar bir numara alışverişi sonra ben gitmeden önceki gece çok alamadım o biraz uyumak istediğini söyleyerek gece kesti onun sıcak bakmıyor bile 7 de geliyorum.
Ondan duymadım ve sadece gitmesine izin vermeliyim ama kader oyuna girdi.
Ertesi sabah sörf plajda ve Christy geliyor ona, bana koşuyor ve selam boynuma kolunu koyar diyor ve beni anında sert bir öpücük ve ben burkan bir top verir.
Çok daha iyi hissediyor ve fİ yerel bir kulüp için bu akşam onunla çıkmak istiyorum, tabii ki cevabım Evet hala ödeme günü bekliyordum sorar diyor.
O gece babamın Cadillac ve burada yorum burada sadece gülümsedi ve başını salladı içinde uyuyabilirsiniz Vay be onu alırım.
Eğer bu kadar düştük yola terk etsek çok iyi vakit geçirdik ve 11 soruyor. Sürüş boyunca o yüzden beni çekiyor almayı düşünüyorum o bir ev bakmaya gitmek istiyorum diyor. Şehir, güzel bir manzara üzerinde ışıklar ve bir tepenin üzerinde seyir ile ıssız bir sokakta bulunmaktadır. Ev boş bu kadar uzun araba çeker ve park yaptım diye sordu. Bir flash bir sonraki ayağında göğsümde ve elleri çalışan bana kaydırdı üzerinde ve sahilde beni öpmeye başlar eğilir başladı.
Elbisesinin altında bacağını Yukarı ellerimi çalışan ve dans ederken orada olduğu gibi çıkar olmalı hiçbir külot bulmak aynısı bende de var.
Gömleğim ve pantolonum benim düğmelerimi açmaya başladı ve bir flash elbisesini ben.
Onu sutyen alıyorum ve göğüsleri sutyen olmadan cupcake boyutu bulmak ve o da benim baktığımı görüyor ve eğer Tamam olarak sorar. TAMAM diyorum ve onları emmeye başlar büyüktür. Sadece balistik kucağıma buluyor ve bana eziyet başlar arka koltuk deneyelim diyorum ve hop biz kıvranmayı etrafında çok ama yine de o sadece reach kapsamında boxerlarım var ve benim horoz dışarı slit attı çekin ve Im meme uçları, bir anda alt üst etti ve çok yoğun bir orgazm tüm vücudu sertleştiği bir anda emerken öğütme geri gider ve nefes nefese. O onu kedi içine bana kayıyor ve beni becermeye başlar, son Uzun onun bunu yapabilecek alışkanlık diyorum ben doldurayım ve yaparım diyor. Biraz yatışır ve eğer kıçını koymak olsaydı ben bir yarı yumuşak ama benim topları ile oynamaya ve yakında tam boy kurtarmak için ben kıçımı parmaklama ve bana sorar giderim. O da gizlice girmeye çalışıyorum ama zor çok dar O evet, O ve benim bir ıslak güzel olmak demek bir saniye sürdü.
Baş alın ve zaten Zıplayan üfleme ve zıplama, sadece hemen hemen tüm yol almak beni ama onun için çok büyük Im yardım et sarma olduğunu.
Olacağı umurunda değil ve becer beni sadece ona dökeceğim sikmek için can atıyor.
Son normalde 2. turda yaptığım sürece alışkanlık biliyorum çok dar ve zor kıçını sikmek için bağırıp duruyor.
Sonunda derin kıçını içinde yaklaşık 7 dakika sonra ateş ve çığlık ve bir anda ağlıyor ben.
Küçük bir mola verelim ve hep ama ilk kirli olduğunu düşündüm ona olan kocası, ne bir aptal bunu denemek istediğini söyledi.
Sadece öldükten sonra başka bir adamla birlikte olmuştu ve eski 43 yıl virgin yakınlarındaki 20 yaşında bir lanet gibiydi.
Eve geldim ve garaja seks kokuyordu araba gibi tüm pencereleri açık bırak araba koltuk temizlemek zorunda kaldım.
Denize geri dönmek zorunda kalmadan önce evinde 3 kat daha çok ona takıldım.
9 ay sonra izini kaybettim ve kız kardeşim istedi ve bu büyük ev tepede vardı, Hmm hep merak ettim o kadar adamla evlendiğini söyledi. Yaşlı bir bayan ile takılmayı çok faydası olacak.

Listing ID: 9795ee4cce7f0abe

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply