Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Rus Escort Nataşa

  • Listed: 12 Haziran 2020 22:18
  • Expires: This ad has expired

Description

Birkaç haftada bir ya da öylesine bir fahişe aldım. Birkaç sık var. Hepsi büyük göğüsleri var ve o da benim horoz pislik iken onlarla oynamak izliyorum onları, ya da sen bana pislik onlara izin verdim. Bir sorun var orada. Bu kızlar çok güzel iken, hiç bir siki vardı biliyorum, Ve bunu nasıl kullanacağını bildiklerini sanmıyorum.
Yani bir handjob için gittim son kez, bunun yerine o bir erkek için göz buralardayım. Çarpıcı bir kadındı. Kusursuz yüz hatları ve vücut şekli, büyük göğüsleri ve büyük bir sabit horoz. Uzak mastürbasyon Boğazı istedim, ama farklı bir şey teklif etti.
Burada yatağın üzerinde yatıyordu yok,’ dedi, ‘ve beni okşayarak ve bunu yaptırmak istiyorum bana nasıl ortaya koydum neden‘.’
İnanılmaz geliyordu. Geri yattı, ve onun büyük, çıplak göğüsler baktı ve onun horoz yukarı ve elim kaymaya başladı. Bu masaj yaptım ucu ile oynadı ve sadece yapmasını istediğim topları okşadı. Çok sevgi doluydu. Orada inilti, inleme, ve onun göğüsleri ile oynamak yattı.
‘Bebeğim, boşalmak için gidiyorum!’ Bağırdı. Burada, yerine getireyim.’
Gördüm bir sonraki ne iken hayatımın geri kalanı için mastürbasyon düşüneceğim. Sert horoz onu dövülerek gibi onu geri kemerli o boşalmak için hazırlanıyor. Elimde çok zor olmaya başlamıştı, ve cum şişlik, patlamaya hazır hissediyordum.
Ve o zaman onun horoz yüksek göğüslerinin üstünde kemerli vardı, ve KENDİ GÖĞÜSLERİNE GELMİŞTİ.
Harikaydı! Handjob benim için çok zor ve hazırdım. ‘Mmm, bebeğim! Bir horoz nasıl işleneceğini iyi biliyorsun! ” dedi. ‘İyi bir iş yapmak isterim.’
Ve yaptı. Yatakta yatıyordum, kenarına bacaklarımı ve sikimi gömdü. Hala spooge ona sırılsıklam olan penisimi, geçmiş ve memelerinin bir görünümü vardı. İlk cum benim kustu ki, doğru yük onun üstüne nazik, ince olduğunu ve mümkün olduğunca alay etmeye çalışmış olsalar ve sonra uzun süre değil!
Söylemeye gerek yok, burada o zamandan beri birkaç kez gördüm.

Listing ID: 2915ee4ccf4b4b2f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply