Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Oral Escort Feride

  • Listed: 11 Haziran 2020 22:18
  • Expires: This ad has expired

Description

Hikaye her şeyi nasıl geliştiğini, yani yeterince zor. Birkaç yıldır eşimle şimdi anlamlı cinsel ilişkiye sahip değil de, ONUN ihtiyaçlarını düşünmeye başladım. Penisler belki oyuncak ve çeşitli cevap vardı, ancak daha derin bir şey belki de işin içinde olduğunu düşündüm. Karım GERÇEKTEN ihtiyacı olan derin uzun onu becermek ve…(oyuncaklar unut) isteyen bir adam vardı. Ve bu yaş altı yıldan beri asla kendimden başka kimseyle olduğu gibi kolay olmaz.

 

Plan:
Orta uzunlukta bu hikayeyi tutmak ve düz, o zaman ciddi seçeneklerimi düşünmeye başladım…yani mevcut erkekler içindir. Sonuçta listesi (hayatım karım) Susan iyi olduğunu biliyordum kime düzenli Otomotiv bakım Bizim Ele, ve…çok çekici kim iyi arkadaşım Al, kısaltılmış. Koyu kahverengi saçları, yakışıklı yüzü ve kaslı vücut…şey…çoğu kadın biraz şehvet ile cevap verirdim. Onun yanında eşim ve ben her zaman yine de ona bakarak onun için daha fazla bir şeyler vardı. Böylece El arayıp, bir kadın ve eş olarak Susan ihtiyaçları ile ilgili ciddi bir konuşma yapmaya karar verdim.

 

Tabii ki el ne sordu öneriyordum. Ben de açıkça cevap verdi: “…bak arkadaşım…eşim de ben de seni yıllardır tanıyorum…ve ikiniz birlikte yalnız…ben işteyken, ve burada ve arabayı nasıl tamamen farkında değilim. Sürekli sana hayranlık onu söylüyor, ve şimdi gerçekten anlamak yardımına ihtiyacım var…mı?”

 

“…öyle mi?…sadece bir gece tüm mu istiyorsun?”. “Evet Al…bir gece. Ben daha çok sana aşık olmasını istemiyorum, ve eğer bir kaç gün içinde bebeğini taşıyorsa neredeyse imkansız olacak.ancak hangisi erkek büyük bir dick ihtiyacı var….ve…ve tamamen Susan sikeyim… ve herhangi bir şekilde ona zarar vermez ben şahsen ve güven tanıdığım tek adam seni.

 

Olay Devam Eder:
Çarşamba öğleden sonra gergin olduğunu, en azından benimle. Al erken akşam yemeği ve eğlence bir akşam için gelecek olan Susan elbette biliyordu. Nasıl Al gerçekten sarı saçları, güzel göğüsleri ve düzgün kıç sevdiği kadar bütün gün ona da söylediğim gibi aşağıda görünüşe göre güzel giyinmiş Al Onu hazır buraya geldi. Ve hafta sonları her iki ‘beering’…biz ne zaman bana böyle şeyler söyledi ki … -konuşmak. Ayrıca, gerçekten sen o zaman Al gerçekten sadece onu becermek isterdim söyledi karısı Susan söyledim. Bunu Al ve sadece gerçeği üzerine gülümsedim. Her neyse, kapının zili çaldı ve yakışıklı Al işte sonunda oldu, eşim burada güzel beyaz bluz ve mavi, ince etek kapıda onu tebrik.

 

Emin (şimdi dışarıda hava kararıyordu gibi) bazı müzik ve oturma odası için tek bir ışığı açtığımda Susan Al, yanına oturdu o akşam yemeğinden sonra yaptım. “Susan, El ile biraz yavaş müzik dans…devam Tatlım…seni ısırmaz…biliyorsun…ve dans ileriye gidelim Aşkım”çok rahat görünüyor……ve çok ciddi başlatıldığına karım…planı teşvik ettim.

Listing ID: 3525ee4ccef0fbba

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply