Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Heyecanlı Escort Feride

  • Listed: 5 Haziran 2020 00:28
  • Expires: This ad has expired

Description

Tom favori Bayan güreşçi onun, güzel Bayan Busty Zoe için değerli bir rakip için sahne yuvarlak her yerde vardı. Gerçekten düşünmeye başlarlar yaptı-Jenni bulduğunda yakın gelecek bile. 5’11” Zoe göre biraz daha uzamış oldu ve onlar ne zaman bir araya Zoe’nin lezzetli boyutu K göğüsler büyük ölçüde rakibin daha büyük görünüyordu ama 44 çok büyük bir vücudu vardı. Jenni kısa, koyu renk saç Zoe’nin canlı omuz uzunluğu sarışın ile kıyasladı. Durumu talep ne olursa olsun Jenni biraz gençti ama Zoe hem maharetli güreş ve zorlu mücadele daha fazla deneyimi vardı.
Kızlar bir süre şişeyi ikisi de farklı yatak odası içine Tom’un bir yer boştu olarak bir şişe şarap ve sohbet vardı
Artık çok daha ciddi bakıyor aynı anda çıktılar. Zoe Tom’u çok sevdiği biliyordu seksi pembe sutyen ve pantolon giydi ederken Jenni mavi-yeşil sütyen ve külot seti ile bir çok bakın giydi.
Bayanlar santim ayrı tehditkar bir şekilde birbirimize bakıyorduk ve odanın ortasında durdu. Tom sert ama adil bir dövüş istediğini söyledi. Hızlı bir şekilde tokalaştılar ve Tom onların köşeleri dönmek ve güreşe sormuşlar olarak birbirinden uzaklaştı.
Zoe dikkatli Jenni hızlı saldırı ortaya çıkarken, önceki kavgalar onun edindiği deneyimi gösteren çıktı. İlk parmaklarını keskin anında işaretli olan Jenni sol meme içine dürttü olarak bağlı olan Zoe oldu. Zoe şimdi kavga erken kontrol altına aldı ve ileri saçlarından Jenni çekti, rakip onu boğmak için onu daha büyük göğüslere kullanarak. Jenni kollarını sallıyor etrafında, garip tokat açılış vardı, ama Zoe kafasını kadının kelepçeli vardı. Sanki sarışın amazon sıkıca onun yerine genç kadın koyarak gibiydi. Zoe sonunda kafa kilidi yaptım, Jenni var karşı karşıya nefessiz ve kırmızı oldu. Önce Jenni geri Zoe Jenni yüzüne onun kolunu kırmış bir yol bulmak, halı çökmesini onu göndermek olabilir. Maçı zaten gururla durdu, ellerini kalçalarına gibi bitecek, muhtemelen kazanan denmesini bekliyor gibi görünüyordu. Jenni, ancak, aniden kendini başlattı ve mide Zoe bindirilerek. Jenni darbe gücüyle var boynunu hissettim ederken Zoe acı içinde karnını tutarak yere yuvarlandı. Jenni kontrol altına almak için bir fırsat gördüm, birlikte ellerini sıktı ve Zoe’nin ezilmiş karın içine dövülmüş aşağı. Zoe kaçmaya yalpaladı ama Jenni sarı saçları bir avuç toprak alıp yere geri götürdü. Jenni daha fazla Zoe cezalandırmak için çalıştı, Zoe bir yandan ve diğer külot içinde Jenni saç aldı, sonra da öfkeyle bağırdı ve onu odanın kapalı ve Jenni attı. Her kadın artık nefes aldığım için bir kaç saniye sürdü. Her yavaşça ayağa kalktı, zaten tahammül ederdi acı bir rakip ve ona karşı dikkatli fikre şahsen karşı çıkardı. Jenni ileri koştu ama Zoe onun için hazırdı ve Jenni karnı içine parçalamak için diz getirdiler. Zoe atladı Jenni gibi düştü. Zoe esmer düştü, hemen onun küçük içine diz onu kazıyor. Zoe nastily Jenni sütyen askısı çekiştirdi, göğüsleri yakalama ve zor nefes alma. Zoe şimdi Jenni çene altında bir boyunduruk için denemek ulaştı ama rakibinin çok akıllı ve hızlı oldu. Bit Zoe parmakları üzerinde korkunç bir kadın! Zoe acı içinde çığlık attı ve kaçmaya, şimdi Jenni hiç kavga değişen bu sorumlu olduğunu görünüyordu.
Zoe ağrı kendini kurtulmak için çiğnenmiş parmak kavuşturmuştu dizlerinin üzerinde olduğu gibi, Jenni sorunlu rakibinin üzerine düştü ve sadece maçın başında onun gibi vahşi bir boyunduruk uygulanmıştır. Jenni şimdi tutun Zoe’nin karın çevresinde güçlü, tıknaz bacaklarını sarma ve değmiş tüm sıkılarak kilitlenir. Zoe nefes panted ve kıvrılıyordu, ücretsiz kırmaya çalışıyor.
Sanki bir şeyden sonra bir yaş Zoe küçük bir boşluk var ve geri Jenni kaburgaları içine dirsek onu, sadece göğsünün altında çarptı. İki kez daha fazla Zoe gevşetmek için başladı arka dirsek ve Jenni kavrama kullanılır. Jenni kargo kayıp olarak Zoe sağ ayağını ele alabilir. Zoe artık özgür olduğunu ve Jenni ayağı sıkıca onu tutarak ayağa kalktı. Jenni bağırdım ve ayağını her yöne bükülmüş gibi inledi. Sadece onu istediği yere Zoe artık genç bir kadın vardı. Zoe zayıflamış bacak üzerinde tam ağırlığını düşürdü. Jenni ileri geri savaşmak için umutsuz bir teklif gerilmiş ama Zoe sert yüzünü tokatladı ve onu yerde tuttu. Jenni sağır eden bir çığlık attı ama hiç işe yaramadı.
Jenni yenilgiyi kabul etti gibi Zoe sonunda yumuşadı ve dövüş bitmişti. Zoe bir sandalye ve karşılıklı saygı ve hayranlıkla sarıldı kızların üzerine yendi ona rakip oldu.
Bir sonraki dövüşünde özelliği gereken Tom havlu her bayana yardım aşağı sevinç vardı ve zihninde çizilen

Listing ID: 555ee4cce47f4d4

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply