Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Elit Escort Feray

  • Listed: 13 Haziran 2020 22:18

Description

Darrel James sabırla bu günü bekledi. Sahte düzeni onun üzerine topladığı bilgi ile Peggy neredeyse iki ay önce karşı karşıya gelmişti ve ona kanıt ortaya çıktığında, hızlı bir şekilde harap ediyor. Daha fazla ve daha fazla kontrolü ele geçirdi yavaş yavaş.

Bankadaki işini geçimini daha verdi, ve nakit son ek düşeş, hareket planını koymak için ona izin verdi. İlk olarak, üniversite gibi işini bırakıp devam etmesi konusunda ısrar etmişti. Tüm saat okul izin verecek çalıştı beri müdahele edecek bir ailem vardı ve arkadaşlar az vardı. Evine taşınmıştı ve giysi ve okul için para vermişti.

Ona bağlı olmak ve ona kulluk yapmaya menteşeli tüm planını hapisten alternatif onu çok daha iyi görünüyor. Darrel son birkaç ay içinde bankada izlerini ve tüm işlemler onun kaydının silinmiş olduğunu emin olmak için çok zaman harcamıştı. Omzunun üzerinden bakmadan Peggy tadını çıkarmak istedi ve şimdi kimse Kuruş için sahte bulmalı şüpheli olmazdı emin olduğunu belirtti. Şimdi tüm cazibesini iddia ve sonuna kadar zevk aldığını belirtti.

Bu gece, Darrel sorumluluklarını bir artış oldu.

Oturma odasına taşındı olarak “Peggy, buraya gel,” diye seslendi.

Köşede sınırlı ve görünüm haline geldi gibi, “Merhaba Efendim, yemeği beş dakika içinde olacak gülümsedi.” Hala kuralları takip ettiğini memnun oldu.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply