Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Anal Escort Halden

  • Listed: 30 Mayıs 2020 08:15
  • Expires: This ad has expired

Description

Eşimin libido uçurumdan düşüyor. Sabırlı değilim, ama aynı zamanda onu kedi içine bazen almam gerekiyor. Sikimi gerçekten sızlıyor.

 

Her birkaç hafta, belki bana izin veriyor. Umarım kabul olur, ama bazen sadece gevşek ve zahmet etmeseydin keşke. Oldukça gevşek bedenini siktir et daha yapacak çok sevdiğim) dağıtırdım.

 

Dün gece çok kötüydü. Korkunç olan tamamen ilgisiz ve şirret, o çıplak var ve onu becermeme izin oldu, ama temiz oldu. Ondan kurtulmak isterim, bu kadar coşku tamamen gereklidir.

 

Rahatsız olmuştum, sadece ihtiyacım olanı almaya karar verdim. Konuşma, onu koydum bıraktım ve bacaklarını çekti, hızlı bir şekilde elime, kısaca onu kedi sert ve itme ovuşturdu tükür. Birkaç dakika için istediğim sadece almaya karar verdim ve istediğim onu kedi içine almak oldu. Gerçek kedi hissetmeye ihtiyacım vardı.

 

Doğru genelde tercih ettiğimden çok daha hızlı sikmeye başladım. Küçük bir öpüşme oldu ama bu sadece yeterince iyi çalışmadığını ve geri ellerimi sokmak aldım. Seviyor yolu, yastıklara dayanmış olduğunu fark ettim, ama vücut pozisyonu mahveder onu. Böylece istemeden sadece beline ulaştı. ve onu attı yastıklar ve biraz daha hızlı lanet döndüm. Garip bir enerji verdi sadece onu vurmaya çalışıyordum.

 

Bu onun dikkatini var. Aslında kalçalarını hareket eden ve zor nefes almaya başladı. Onu kedi ıslak başlamıştı ve bu çok sık olmaz bu müthiş bir avantaj sağlıyor onu kedi kokusunu alabiliyordum. Daha önce hiç olmadığı gibi onu alıyordum, onun da hoşuna gitti sanırım. Onu ıslak kedi kokusu ve hissediyorum dövmeye çalışırken yakında patlama için ekstra azgın ve sert ve hazır bekletti.

  

468 total views, 1 today

  

Listing ID: 1845ed42309993eb

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply