Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Anal Escort Ceyda

  • Listed: 11 Haziran 2020 22:18
  • Expires: This ad has expired

Description

Cindy aynada ona birkaç saniye boyunca boy form baktığı baktı ve yağ rulo onu hafifçe inler onunla zaman içinde titremeye başladı ağladı! Uzak hıçkırıyordu gibi gözyaşları her şekilde meme uçları aşağı yanaklarından aşağı yuvarlandı gibi pek uzun boylu değildi ise, büyük kemikli çerçeve ona çok ağır iki yüz elli beş pound topladı ve neredeyse beline asılı olan kocaman göğüsleri ve geriye bükülen! Bir horoz adam başka bir şeye dönüştüğü ister gibi görünüyordu bile merak ediyor. bir zamanlar kendi kendine geçerdi bir adam varmış bu yana çok iyiydi! Belki de evrim ele geçirmiş kadar uzun olmamıştı, ama bu sadece-otuz beş yaşına girmiş gibi bir tarih vardı, ki o zamandan beri en az üç yıl olmuştu, sadece görünürde bir ortak bulmak için hiçbir umutları ile cinsel apex ona ulaşmaya çalışıyordu.

 

Ön kapı zili çaldı ve cevap almamak konusunda tereddüt ettikten sonra, nihayet bir elbise üzerine attı ve cevap merdivenlerden aşağı yöneldi duşta hop üzereydi. Büyük kapı yavaşça açıldı gibi oldukça tereddütlü olan yirmili yaşlarında olmalı kim hoş görünümlü genç bir adam tarafından, “Bir ev hanımı mısınız? karşıladı!” “Evet, Evet,” sabırsızlıkla o cevap verdi, “ne oldu, gerçekten çok Acelem var!?!” Rastlayana dedi, “ah, bakın, Acme iç Çamaşırı Şirketi temsil ediyorum, ve bugün Amerika’da yapılan güzel iç çamaşırı için en ince çizgi, ve sadece zaman iyi harcanan olacak eminim bir dakikanızı alabilir miyim!” gibi çok rahatsız olduğunu hemen hissetti ve tavırları biraz yumuşamış Bir kez yavaşça sordu onu başka verdikten sonra, “ben bir kadın için bu gerçekten bir iş Değil, bu satıyorsunuz. kişisel tür bir öğe gibi yani!” “Bu doğru,” o da hemen cevap verdi, “ama ben tüm pozisyonları dolduracak kadar kadın yoktu, ve ben herhangi bir başka bir iş bulamadığım için, iyi, resmi olsun!” “Tam ona göre bir şeye benzeyen bir şey olması ihtimali uzak olduğunu bildiği için, genç adama acıdı ve onu istedi!

 

İkisi de oturdu kanepeye ve hemen konuşmasının içine Cindy sözünü kesti ve birlikte bir kaç dakika için, bana adını, benim adım Cindy!? verme konusunda nasıl gideceğimizi sorunca,“! ürün onun harika nitelikleri hakkında gitti” “Tanrım,” biraz kırmızı yüzlü diye cevap verdi, “benim adım Zak, Zak Richmond!” Şimdi söylediğin gibi Cindy elini uzattı ve kolayca açılan, “İyi Zak sizinle tanışmak güzeldi, ………….” “Ah, evet,” diye devam etti, “Acme iç Çamaşırı dünyadaki en iyi şeydir, ve sadece sana demek istediğim, şuna bir bak göstermek için!” Cindy ürün onun erdemlerini övdüler o Zak bikini külot küçük bir çift çıkardı gibi şaşkın biraz oturdu. Sordu, “ne düşünüyorsun, sen hiç hayatında gördüğün en iyi yapılmış ve en çekici iç çamaşırı hakkında sadece bu değil bitirdi sonra, kalite tüm bunların üzerine yazdıkları yani!?!” Cindy Zak elinden ve malzeme düzgünlüğü nazikçe cevap verdi duygu sonra külot aldı, “çok güzel, Zak, ama burada küçük bir sorun var maalesef.” “Ne o” diye sordu, “tüm popüler renklerde geliyorlar!?!” “Renk değil,” diye cevap verdi, “bir boyutu, ve eğer fark etmediysen, oldukça büyük bir kız olduğumu ve beni bu küçük imkansız bir şey için, üzgünüm ama bu işler böyle oluyor!”

Listing ID: 9315ee4ccf13238b

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply