Welcome, visitor! [ Register | Login

İlan Vermek İçin Tıklayın

 

Ağrı Alemci Escort Alev

  • Listed: 30 Mayıs 2020 08:17
  • Expires: This ad has expired

Description

 

Ben ve eşim evlendi 5 yıl oldu, toplam 11 yıl birlikte olduk. İki kızım var, neredeyse 3, diğeri 5 aylık. Sıkıcı şeyler yeter.

 

Her zaman ayrıntıları paylaşmaya değer olduğunu düşünüyorum böyle tutkulu seks yaptık. Çiftlerin seks hayatlarını bir cinsiyetsiz, sıkıcı ve üzücü varlığına lider zamanla suya düşmek biliyorum. Ama bizim aramızda hiç bir sorun olmadı. Emin aynı rutin olduğu bir süreç geçirdik ve biraz sıkıcı olabilir, özellikle eğer bizi biri veya her ikisi de gerçekten o değilse olabilir. Zevk isteyen içine çaba koymak zorunda ve her iki taraf için de eğlenceli değil memnun olduğunu zamanla öğrendik sanırım. O bile bazen zor olabilir ama birbirimize aşkımızı sevişirken yolları en iyi ifade çok güçlü.

 

Şimdi tüm bunlar olurken her zaman benim horoz okşayarak, bir kaya gibi bana zor oluyor ve hep kıçıyla oynuyor (poposu çok hassas erojen bölge) ve sonra onu kedi benim. Onun klitorisini sürtünme, ıslak onu almak, onu parmaklıyor, vb.

 

Yalıyorum, yemek gelecek, tadı tatlı ve lezzetli kedi ve arada bir de dört ayak üzerinde onu koymak ve onun kıçını yemek yemesinden! Bazı insanlar bunun iğrenç olduğunu biliyorum ama o götü yiyen sevdiğimi söylemek utanmıyorum! Orada dilimi sokmak, sadece etrafını yalamaya ve hafifçe emme ve popo yanakları üzerinde ısırma gibi değilim. Genellikle aynı anda klitorisini masaj ve deli gibi cum yapacağım.

 

Şimdi de onu kedi yerken cum yapacağım ve daha fazla ve o gelene kadar onu emmek ve yalamak, ben onu kedi ağzıma boşal kadar koyarak açık oldum. Çok lezzetli ve tatlı nasıl geldiğinde onu suları olduğunu fark ettim ve sadece son zamanlarda oldu. Çok sıcak.

  

535 total views, 2 today

  

Listing ID: 285ed42308104c8

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply